O nás

  1. O nás

  2. Spolupráce s partnery

  3. Velkoobchodní spolupráce

O nás

FormaX Design, s.r.o. byla založena v roce 2007 jako technologická společnost se zaměřením na vývoj a správu online aplikací a systémů. Od roku 2008 společnost poskytuje služby v oblasti elekronické výměny dat, internetového marketingu a analýzy trhu.

LEDacek.cz - je specializovaný e-shop, který nabízí certifikované zboží od renomovaných dodavatelů LED a úsporných technologií. Našim zákazníkům dodáváme zboží nejvyšší kvality, šetrné k životnímu prostředí a využívající nejmodernější světové technologie.

Jsme přímým dovozcem značky Viribright do České republiky. V současné chvíli nabízíme kromě značky VIRIBRIGHT také výrobky značky EMOS, SAMSUNG, EVOLVEO, TESLA, ESOLITE a Kanlux.

Na rozdíl od ostatních e-shopů nabízejících širokou škálu zboží z oblasti elektroniky, se specializujeme pouze na výrobky šetrné k životnímu prostředí využívající LED technologií, případně poskytující zákazníkům úspory v oblasti spotřeby energie jako jsou např. kompaktní žárovky, pohybová čidla, stmívače nebo dobíjecí baterie.

V rámci našeho fungování se snažíme o šetrné zacházení s přírodními zdroji. Proto k zasílání zboží využíváme obalový materiál(krabice) i od jiného zboží než s kterým obchodujeme a který získáváme od našich obchodních partnerů. Do konce tohoto roku přejdeme plně na elektronickou fakturaci a papírové faktury budeme zasílat pouze na vyžádání.

Chceme být Vaším partnerem při výběru vhodné náhrady osvětlení. Pokud si tedy nejste jisti jakou náhradu zvolit, použijte tento odkaz http://ledacek.cz/doporuceni-nahrady/ případně nás kontaktujte na tel: 777 951 448 a my se Vám rádi budeme věnovat.

Spolupráce s partnery

V rámci spolupráce s externími firmami jsme schopni Vám nabídnout zpracování projektu optimalizace osvětlení Vašeho objektu včetně případné změny elektroinstalace a revize od certifikovaného revizního technika.

Úpravy elektroinstalace jsme schopni pro Vás realizovat v těchto oblastech: Praha a okolí, Kladno, Ústí n.L, Děčín, Liberec, Jablonec, Litoměřice, Roudnice, Kralupy, Louny, Most, Mělník, Rakovník a Chomutov.

Nabídka spolupráce: Pokud jste firma zabývající se elektroinstalacemi, máte prokazatelné pozitivní reference a chcete s námi spolupracovat, kontaktujte nás na e-mail: info@ledacek.cz případně na telefonu 777 951 448.

Na základě uzavřené spolupráce s Interierovým studiem Hana Kroa Vám můžeme exkluzivně nabídnout nejen vyzkoušení jednotlivých LED zdrojů značky VIRIBRIGHT ve studiu na adrese:
Areál TELLUS
Naskové 3
150 00 Praha 5 Košíře
ale především spojení moderní LED technologie s osobitým designem, který Vám paní Kroa navrhne na základě Vašeho zadání. Pokud preferujete kreativitu oproti "konfekčním" svítidlům, jedinečnost místo univerzálnosti, zároveň hledáte soulad jednotlivých prvků Vašeho interiéru a za své peníze chcete získat odpovídající hodnotu, pak jste zde na správné adrese.

Velkoobchodní prodej

Zboží nabízíme jak koncovým zákazníkům, tak velkoodběratelům. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás s žádostí o cenovou nabídku nebo schůzku na e-mail: info@ledacek.cz případně na telefonu 777 951 448.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.